Manufaktura

Manufaktura
Z dbałością o każdy detal
Z dbałością o każdy detal

 Najwyższa staranność i precyzja są dla nas niezwykle istotne! Dbamy o najmniejszy detal! Wszystkie szczegóły są dla nas równie ważne. Dobieramy kolorystycznie nici i suwaki, wszywamy je w trudno dostępnych miejscach. Tak by Twój pupil nie miał do nich dostępu. Zaopatrzone w możliwość wyjęcia wypełnienia, dyskretnie wszyte suwaki, umożliwiają mechaniczne pranie wyłącznie pokrowca. Łatwość utrzymania w czystości i wygoda użytkowania.

Starannie testujemy każde posłanie, tak by produkt końcowy spełniał Państwa oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań by legowiska spełniały najwyższe standardy i służyły klientom przez długi czas. Natomiast nasi podopieczni pokazują nam czy produkt jest wystarczająco wygodny i trwały ;)

Stosujemy najwyższej jakości materiały, wspierając lokalnych dostawców. Wiemy, że każdy, nawet najmniejszy element ma duże znaczenie- harmonijnie dopasowujemy go do całości tworząc unikalne linie produktowe.

Recobed ze starannością i precyzją!

Najnowsze rozwiązania technologiczne
Najnowsze rozwiązania technologiczne

 Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Systematycznie odwiedzamy branżowe targi, szkolenia i prezentacje wzbogacając naszą wiedzę. Wiemy, że zastosowanie najnowszych rozwiązań ułatwia naszą pracę i unowocześni produkt końcowy. Szeroki park maszynowy pozwala na realizację nawet najśmielszych projektów. Precyzja jest istotna na każdym etapie produkcji. Wszystkie projekty są poddane digitalizacji, stosujemy odpowiednie oprogramowanie i sprzęt by zapewnić powtarzalność elementów.

Podążając za najnowszymi trendami udoskonalamy nasz park maszynowy, procesy produkcyjne oraz technologie. Pozwala nam to na systematyczne udoskonalanie produktów końcowych oraz poszerzanie oferty o nowe, niebanalne projekty. Własne zaplecze projektowe pozwala na szybkie tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Każdy etap projektowania i produkcji jest dla nas równie ważny, wiemy jak ważną rolę odgrywa i ma bezpośredni wpływ na produkt końcowy.

Recobed to nowoczesne trendy!

 

 

Wykwalifikowana kadra
Wykwalifikowana kadra

 Nasz zespół to właściciele i pasjonaci zwierząt. Doskonale znamy potrzeby naszych podopiecznych, to oni stanowią dla nas inspiracje i wyzwanie. Nieustannie tworzymy nowe projekty, kolekcje, modele by sprostać najwyższym wymaganiom.

Praca jest naszą pasją! Dzięki temu tworzymy niebanalne produkty!

Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, prezentacjach branżowych oraz targach. Poszerzanie wiedzy i umiejętności jest niezwykle istotne w naszej pracy. Śledzimy najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne aby być na bieżąco.

Słuchamy opinii i oczekiwań naszych klientów - nieustannie je urzeczywistniamy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zoologicznej i weterynaryjnej. Z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek wiele unikalnych rozwiązań, cieszących się popularnością.

Recobed z pasją i miłością do zwierząt!

Najwyższej jakości materiały
Najwyższej jakości materiały

 Starannie dobieramy każdy element. Poszukujemy dostawców, którzy mogą sprostać naszym wymaganiom. Wspieramy lokalny rynek. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które spełniają najwyższe standardy i posiadają certyfikowane, sprawdzone produkty. Wykorzystywane przez nas tkaniny, suwaki oraz nici posiadają certyfikację OekoTex®. Wiodący na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów tekstylnych.

W naszej ofercie znajduje się szereg produktów o różnym przeznaczeniu. Stosujemy tkaniny tapicerskie oraz kaletnicze, które są niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia. Materiały miękkie i przytulne typu minky. Wysokiej jakości nadruki sublimacyjne pozwalające na prezentację najciekawszych wzorów. Skóry ekologiczne odznaczające się elegancją i jakością.

Recobed - wyslekcjonowane tkaniny!

Ekologiczne wypełnienie
Ekologiczne wypełnienie

 Stosujemy różnego rodzaju metody wypełnień. Legowisko to nie tylko ładny pokrowiec i materiał. Wnętrze jest niezwykle istotne ponieważ tworzy odpowiednią formę, miękkość i sprężystość. Posiadamy sprzęt, który nadaje odpowiednią puszystość i odmierza ustaloną wagę wypełnienia dostosowaną do wcześniej opracowanych norm i standardów. Zastosowanie różnych materiałów pozwala na uzyskanie wielu efektów dostosowanych do szeregu potrzeb i oczekiwań:

- wypełnienie hipoalergiczne, atestowane włókna
- gąbka poliuretanowa
- kulka silikonowa
- pianka PUR
- włóknina
- granulat

Recobed - wypełnienie dostosowane do indywidualnych potrzeb!

Magazynowanie
Magazynowanie

Produkcja oraz magazynowanie odbywa się w siedzibie naszej firmy w Łodzi.

Transport
Transport

Sprawne procesy logistyczne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy zamówienia w niezwykle krótkim czasie. Korzystamy z własnego transportu jak również zewnętrznej spedycji, firm kurierskich. Dostarczamy zamówienia zarówno w kraju jak i za granicą.

NEWSLETTER Zapisz się do newslettera i otrzymaj rabat - 5% na pierwsze zakupy!